امیر مهدی پور

وکیل پایه یک دادگستری

امیر مهدی پور متولد ۱۳۶۱ تبریز پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در رشته حقوق، با رتبه ۱۶ از آزمون کارآموزی وکالت در سال ۱۳۹۱ موفق به قبولی در آزمون مذکور گردیدند.

ایشان پس از طی دوره کارآموزی نزد یکی از وکلای خوشنام تبریز که سابقاً سمت دادستانی استان را نیز در کارنامه خود داشتنـد ـ آقـای وکیـل حمداله بایبـوردی ـ و استفاده از تجریبات گرانقدر استاد خود، در سال ۱۳۹۳ پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی اخذ کردند.

حوزه تخصصی فعالیت آقای وکیل امیر مهدی پور علیرغم تسلط ایشان به سایر موضوعات حقوقی، امور مربوط به حقوق تجاری داخلی بوده و این علاقه باعث شد که برای تسلط و ارائه خدمات حقوقی به فعالین اقتصادی و شرکت های تجاری از سال ۱۳۹۸ گرایش حقوق تجارت بین الملل را در مقطع کارشناسی ارشد انتخاب و به ادامه تحصیل بپردازند.

یکی از ویژگی های مهم ایشان به روز بودن دانش حقوقی و تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات حقوقی و حرکت به سوی نزدیک شدن به استانداردهای جهانی دفاتر وکالت می باشد و در این راستا، در طول این سالها با شرکت در همایش ها و دوره های آموزشی مختلف در خصوص مدیریت کسب و کار (MBA)، دیجیتال مارکتینگ و بومی سازی علوم مذکور در حوزه وکالت ـ با ایجاد دپارتمان های حقوقی تخصصی ـ به فعالیت وکالتی خود ادامه می دهند.

رزومه